alirizakoroglu0061@gmail.com

English Turkish Arabic
Ödeme ve Teslimat Şartları
Buradasınız: Anasayfa / Ödeme ve Teslimat Şartları
Ödeme ve Teslimat Şartları

Ödeme ve Teslimat Şartları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1 (bir) iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Şehir ve ilçe uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günleri kargo gönderimi yapılamamaktadır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günleri teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Kargo garantisi ile size teslim edilecektir. Lütfen siteden sipariş verdikten sonra, sitedeki WhatsApp numarasına da adres bilgilerinizi göndermenizi istiyoruz. Kargonuz çok daha hızlı şekilde size ulaştırılacaktır. www.karadenizorganikof.com +90 561 616 24 74 Tel -  Whatshap

info@karadenizorganik.com, alirizakoroglu0061@gmail.com

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size gönderilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.karadenizorganikof.com on-line alışveriş sistesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 3 en fazla 7 gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın